Novinky

Nové technologie pro zvýšení produktivity

I v letošním roce pokračujeme v investicích k dosažení vyšší produktivity, abychom mohli vaše požadavky plnit s maximální produktivitou a kvalitou! Aktuálně bylo naše technologické zázemí ...

více

O nás

KOVOS, spol. s r.o. je česká výrobní společnost  založená v roce 1991 a zaměřená na kovovýrobu a práškové lakování - komaxit. Naší specializací je drátěný program. Firma je držitelem certifikátu kvality TÜV dle ISO 9001:2015, které spolu s IS Helios, moderními technologiemi a dlouholetými zkušenostmi zaručují  spolehlivé zpracování požadavků našich zákazníků.

Vlastní konstrukční (3D CAD Solidworks) a vývojové oddělení, prototypová dílna i nástrojárna umožňuje kompletně pokrýt vaše potřeby od nápadu až po sériovou výrobu.

S 3D CAD softwarem Solidworks lze efektivně zpracovat i ty nejsložitější požadavky, již v předvýrobní fázi odhalit případné nedostatky a vyvíjet výrobky šité na míru Vašim potřebám.

Pro všechny naše výrobky ze standardních, nerezových i speciálních materiálů nabízíme širokou škálu finální povrchové ochrany jako komaxitování, galvanický zinek lesklý/matný, žárový zinek, elektrochemické leštění, chromování, atd.

Samozřejmostí je pro nás nabídka kompletních doplňkových služeb jako značení výrobků (štítky, ražba, nástřik), balení, vnitrostátní i mezinárodní transport, finální kompletace výrobků, (montáž koleček, různých štítků, ucpávek atd.), které nabízíme pro racionalizaci Vaší produkce.

KOVOVÝROBA

Mezi naše výrobky patří zejména logistické vybavení,  kontejnery (transportní, prodejní, skladovací), policové systémy, rollboxy (pojízdné kontejnery), prodejní a propagační stojany, nasazovací rámy na dřevěné i kovové palety, unikátní gabionové ploty a koše, skladovací vozíky, bezpečnostní skříňky, drátěné rošty, nerezové výrobky, dělící stěny a přepážky, EUR háčky,  originální interiérový i exteriérový nábytek a mnoho dalších...

PRÁŠKOVÁ LAKOVNA

Nabízíme práškové lakování ocelových, pozinkovaných i hliníkových materiálů na automatické velkokapacitní lince švýcarské firmy ITW GEMA, jejíž součástí je i odmašťovna a předúprava fosfátováním. Tato technologie doplněná o automatickou aplikační kabinu představuje vysoce produktivní způsob finální úpravy povrchů nanášením práškových plastů (komaxitování). Maximální rozměr lakovaného dílce 3000x1000x1300mm (dxšxv), zatížení až 160kg na 1m dopravníku a kapacita až 1000m² lakované plochy za směnu umožňuje splnit i ty nejnáročnější zakázky.

Dlouholeté zkušenosti, produktivní technologie, moderní systém řízení, flexibilita,  - tím vším si firma KOVOS, spol. s r.o. vydobyla pověst spolehlivého a komunikativního partnera. Vážíme si Vašeho zájmu o naše produkty a věříme, že se připojíte k našim dlouholetým českým i zahraničním zákazníkům, kteří již našli svého dodavatele č.1 !